Archiv výstav

2020

Galerie RUBIKON

30. 11.-31. 12. 2020 Vánoční salon

19. 10.-28. 11. 2020 Podzimní salon

14. 9.-10. 10. 2020 Viktorie Chaloupková - Obrazy

5. 8.-12. 9. 2020 Letní salon

13. 7.-1. 8. 2020 Silvie Kreiselová - Koncentrace

25. 5.- 27. 6. 2020 Josef Zlamal - Noemova archa

2. 3.-4. 4. 2020 Jarní salon

3.-22. 2. 2020 Jozef Chrena (Slovensko) - Obrazy

8. 1.-1. 2. 2020 Zimní salon


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 3

Galerie BOHÉMA

30. 11.-22. 12. 2020 Vánoční salon

14. 9.-10. 10. 2020 Podzimní salon

31. 7.-12. 9. 2020 Prázdninový salon

21. 7.-30. 7. 2020 23. ročník Salonu filmových klapek 2020

22. 6.-14. 7. 2020 Letní salon

3. 3.-12. 6. 2020 Taťána Havlíčková – Vzpomínky na les

10.-29. 2. 2020 Lucie Gelemová  – Obrazy a grafiky

7. 1.-8. 2. 2020 Zimní salon


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 4



2019

Galerie Rubikon

26. 11. 2019-4. 1. 2020 Vánoční salon

4.-23. 11. 2019 Jiří Kristen - Od krajiny k abstrakci

7. 10.-2. 11. 2019 Podzimní salon

9.-28. 9. 2019 Ivana Pavlišová - Obrazy

19. 8.-7. 9. 2019 Jaroslav Minář - Obrazy, grafika, socha

9. 7.-17. 8. 2019 Letní salon

3. 6.- 4. 7. 2019 Radoslav Kočár - Krajina v obrazech

10. 5.-1. 6. 2019 Jarní salon II.

8.-27. 4. 2019 Ladislav Maria Wagner - Obrazy

12. 3.-6. 4. 2019 Jarní salon

11. 2.-2. 3. 2019 Daniela Foltýnová - Mimosa


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 5

Galerie Bohéma

29. 11. 2019-4. 1. 2020 Vánoční salon

11.-28. 11. 2019 Podzimní salon II.

7.-26. 10. 2019 Jana Ágnes (Francie) – Obrazy, peintgrafika

2. 9.-5. 10. 2019 Podzimní salon

5.-24. 8. 2019 Ludmila Vysloužilová – Obrazy, keramika

17. 6.-27. 7. 2019 Petra McGrath – The Australian Story

13. 5.-8. 6. 2019 Miloš Chromek – Monochromatika 3

10.-25. 4. 2019 22. ročník Salonu filmových klapek 2019

11.-30. 3. 2019 Henni Polo a Zuzana Štěpánková – Světlo mandal

4. 2.-9. 3. 2019 Zimní salon

7. 1.-2. 2. 2019 Jana Predikantová – Obrazy


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 6



2018

Galerie Rubikon

28. 11.-31. 12. 2018 Vánoční salon

5.-24. 11. 2018 Ondřej Kočár - Obrazy

3.-31. 10. 2018 Podzimní salon

3.-22. 9. 2018 Věra Hejdová - Umění a elegance karoserie

3. 7.-31. 8. 2018 Letní salon

4.-23. 6. 2018 Silvie Kreiselová - obrazy & Tomiš Zedník - dřevěná plastika

16. 4.-5. 5. 2018 Radovan Veselý - Barevné příběhy

7. 3.-14. 4. 2018 Jarní salon

5. 2.-24. 2. 2018 Laco Garaj - Obrazy a kresby


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 7

Galerie Bohéma

23. 11.-31. 12. 2018 Vánoční salon

29. 10.-20. 11. 2018 Klapkaři popáté

8.-27. 10. 2018 Michal Halva – Obrazy

12. 9.-6. 10. 2018 Podzimní salon

21. 8.-3. 9. 2018 Letní salon II

16. 7.-4. 8. 2018 Květoslava Koubová Wranová – Obrazy

4. 6.-14. 7. 2018 Letní salon

9. 5.-2. 6. 2018 Petra Němečková – Mandaly La Petien

4. 4.-7. 5. 2018 Jarní salon

26. 3.-2. 4. 2018 21. ročník Salonu filmových klapek 2018

1.-24. 3. 2018 Richard Pachman – Světlo

6.-28. 2. 2018 Zimní salon

8.-27. 1. 2018 Petr Hoplíček – Obrazy


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 8



2017

Galerie Rubikon

28. 11.-31. 12. 2017 Vánoční salon Bořka Šípka a Josefa Velčovského

1. 11.-25. 11. 2017 ak. mal. Ivana Svobodová - Obrazy, kresby

9. 10.-28. 10. 2017 Stanislav Žampach - obrazy & Atelier Žampacha - sklo

17. 7. - 5. 8. 2017 Štěpán Krhut - Obrazy z Valašska

3. 4. - 29. 4. 2017 David Habermann - Křik

6. 2. - 25. 2. 2017 Ivana Olšanová - Obrazy


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 9

Galerie Bohéma

6.-25. 11. 2017 Marek Brodský – Obrazy

11. 9.-7. 10. 2017 Jiří Salajka – Krajina hluboko dole

24. 7.-19. 8. 2017 Olga Vychodilová – Grafika

11. 5.-3. 6. 2017 Margarita Levin – Obrazy

5.-19 4 2017 20. ročník Salonu filmových klapek 2017

7. 3. -1. 4. 2017 Taťána Havlíčková – Trofeje

9. 1. -28. 1. 2017 Samuel Kollárik – Soukromé fabulace


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 10



2016

Galerie Rubikon

7. 11. - 26. 11. 2016 Karino Amade - Obrazy

10. 10. - 5. 11. 2016 FIFTEEN - Kolektivní výstava k 15. výročí založení galerie RUBIKON

12. 12. - 8. 10. 2016 Pavel Herman - Obrazy

6. 6. - 25. 6. ak. mal. Lubomír Bartoš - Obrazy

18. 4. - 14. 5. ak. mal. Bohdan Jelínek - Obrazy

8. 2. - 27. 2. Sergej Kulina - Cherchez la femme


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 11

Galerie Bohéma

1. 11. -19. 11. 2016 Petr Hajda – Obrazy

11. 7. -3. 8. 2016 Irena Wagnerová – Obrazy

10. 5. – 1. 6. 2016 Jana Krohe – Obrazy, litografie, plastika

1.4. – 12. 4. 2016 19. ročník  Salonu filmových klapek 2016

2. – 31. 3. 2016 Emma Srncová – Litografie

3. -29. 2. 2016 Taťána Havlíčková – „Pohár radosti“

12. 1. – 30. 1. 2016 Otakar Hudeček – „Tiché kouzlo věcí“


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 12



2015

Galerie Rubikon

9. 11. - 24. 11. Ivana Pavlišová - Obrazy

5. 10. - 24. 10. Michal Halva - Obrazy

11. 5. - 30. 5. Luděk Stukbauer - Obrazy

16. 3. - 4. 4. Jana Mikysková - Obrazy, keramika

2. 2. - 21. 2. Taťána Reková - Ostravský aboriginal


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 13

Galerie Bohéma

5. 12. 2015 – 9. 1. 2016 Vánoční salón

2. – 30. 12. 2015 Martin Vencl – Obrazy

1. 10. 2015 – 31. 10. 2015 Olga Stárková – Obrazy & Andrea Kubínová – Keramika

1. 9. – 30. 9. 2015 Ondřej Kočár – Olomoucká zákoutí

3. 8. – 31. 8. 2015 Soňa Mrázová – Role, obrazy a objekty

3. 7. – 1. 8. 2015 Renate Burger – Obrazy

2. 6. – 1. 7. 2015 Ivana Olšanová – Genesis

4. 5. – 30. 5. 2015 Josef Synek -Obrazy & Vlastimil Teska – Objekty

7. 4. – 2. 5. 2015 Ludmila Kolková – Gobelíny

9. 3. – 4. 4. 2015 Dagmar Dudová – Zátiší,

9. 2. – 7. 3. 2015 Jarmila Přibylová – Chvalozpěv na stvoření


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 14



2014

Galerie Rubikon

3. 11. - 22. 11. Rudolf Brančovský - Obrazy

6. 10. - 25. 10. Barbara Issa Wagner - Tajemství snů

8. 9. - 27. 9. Vladimír Halla - Úhel pohledu

14. 7. - 2. 8. František Baťka - Obrazy, grafika & Lada Vosejpková - Šperky

12. 5. - 31.5. František Květoň – Obrazy & Atelier ŽAMPACH – Sklo

13. 1. – 1. 2. Ondřej Kočár - Obrazy


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 15

Galerie Bohéma

2. 12 2014. – 3. 1. 2015 Viktorie Chaloupková – Křídla naděje

6. 11. – 29. 11. 2014 Josef Bruckmüller – Poutám proměnlivé

1. 10. – 5. 11. 2014 Petr Válek – Šingo šoko šal

1. 9. – 30. 9. 2014 Milada Plavčić-Lipčíková – Obrazy

4. 8. – 29. 8. 2014 Stanislav Havlík – Obrazy

8. 7. – 2. 8. 2014 Česká a moravská krajina – Obrazy

2. 6. – 5. 7. 2014 Ak.mal. Miroslav Konrád – Obrazy, akvarely & Petr Schel – Plastiky

5. 5. – 31. 5. 2014 Jiří Salajka – Obrazy, monotyp


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 16



2013

Galerie Rubikon

4. – 23. 11. Ladislav Maria Wagner - Obrazy

10. – 30. 9. Mike Esson - Zrcadlení Skotska, Česka a Sicílie

13. 5. -6. 6. Viktorie Chaloupková - Výstava k životnímu jubileu pražské výtvarnice

4. 3. – 30. 3. 50:50 (padesát ku padesátce)


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 17



2012

Galerie Rubikon

6.11. – 24.11. Emma Srncová - Litografie

17.9. – 6.10. Jan Hladký - Obrazy

14.5. – 2.6. Ak. mal. Miroslav Konrád - Obrazy, akvarely & Petr Schel - Plastiky

16.4. – 12.5. Oxana Smilková - Obrazy, grafika & Ak. sochař Jevgenij Kulikov - Plastiky


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 18



2011

Galerie Rubikon

7.11. – 25.11. Podzimní salon desetiletí - Jiří Salajka, Miroslav Malina,

ak.soch. Bořek Zeman, Viktorie Chaloupková, ak.mal. Milan Martinec,

Adolf Born, Tomáš Bím,Olbram Zoubek, Kristián Kodet...

10.10. – 31.10. Josef Dudek - Grafika & Vlasta a Josef Šikovi - Sklo

6.5. – 4.6. František Baťka - Obrazy a grafika

4.4. – 23.4. Pavel Horák - Obrazy, kresby a tisky

4.3. – 2.4. Miroslav Dyl - Akvarely


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 19



2010

Galerie Rubikon

1.11 - 20.11. Vladimír a Ondřej Kočárovi

4.10. - 30.10. Ak. mal. Michaela Lesařová-Roubíčková - Grafika & Darja Čejková - Keramika

6.9. - 2.10. Miroslava Janoušková - Obrazy & Marcel Suchánek - Dřevěné plastiky

7.6. - 3.7. Marie Tomášková-Dytrychová - Tajemství zvonů

10.5. – 5.6. Olga Stárková - Obrazy, grafika & Andrea Kubínová - Keramika

8.3. – 3.4. Jiří Salajka - Monotypy

11.1. – 6.2. Eduard Malota - Obrazy


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 20



2009

Galerie Rubikon

5.10. - 31.10. Ilsa Klingelhöfer - Obrazy

7.9. - 2.10. Martin Vencl - Obrazy

8.6. - 3.7. Jaroslav Vilím - Obrazy

4.5. - 5.6. Bohumil Nečas - Obrazy a kresby

6.4. – 30.4. Jiří Fixl - Pekelný Pel-Mel

9.3. – 4.4. Ašot Arakeljan - Obrazy

5.2. – 6.3. Heidi Kalkmann (Německo) - obrazy


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 21



2008

Galerie Rubikon

3.11. - 28.11. Pavel Vacek - Obrazy

8.9. - 4.10. Václav Mach-Koláčný - Obrazy

2.6. - 28.6. Lucie Staňková - Červený klín

5.5. - 31.5. Zuzana Honsová - Obrázky pro radost

7.4. - 3.5. Jan Rapin - Svět je úžasné divadlo

10.3. - 5.4. Ak. mal. Hana Storchová - Grafika

11.2. - 7.3. Helena Hlušičková - Keramika & Pavel Cupák - Obrazy


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 22



2007

Galerie Rubikon

5. 11.-24. 11. Oldřich Eichler - Obrazy

8. 10.-3. 11. Jiří Salajka - Pergameny

3. 9.-5. 10. Antonio Cantafora (Itálie) - Barvy filmu

11. 6.-14. 7. Jaroslav Marek - plastika & Věra Vaisarová - Variace na ženské téma

14. 5. - 9. 6. Jana Studničková - Vůně barev, dřeva a střelného prachu


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 23



2006

Galerie Rubikon

6. 11.-23. 12. Edith Terrier (Francie) - lampy & Vánoční salon

8. 10.-4. 11. Václav Švejcar - Cesty z labyrintu

11. 9.-6. 10. Jan Kavan - Grafika a kresba

10. 7.-4. 8. Ludmila Kolková - Gobelíny a obrazy

5. 6.-8. 7. František Květoň - Obrazy

2. 5.-27. 5. Hana Mikulková - Obrazy

3. 4.-29. 4. Olga Havrdová & Patrik Havrda - Proměny kůže & Jarmila Petrová - Obrazy

6. 3.-30. 3. Olga Vychodilová - Grafika

6. 2.-3. 3. Bořek Zeman - Obrazy

9. 1.-4. 2. Helena Hlušičková & Daniela Kosová - Tajnosti a příběhy


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 24



2005

Galerie Rubikon

7. 11.-3. 12. Milan Exner - Tvar

10. 10.-5. 11. Karel Šafář - Obrazy

12. 9.-8. 10. Barbora Bendová - Obrazy a keramika

1. 6.-18. 6. Ateliér Pinocchio - výstava dětských prací

30. 5.-11. 6. Výstava uměleckých prací žáků Mezinárodní školy v Olomouci

4. 4.-30. 4. Luboš Mandát - Mutace

7. 3.-2. 4. Marie Michaela Šechtlová - Grafika

7. 2.-5. 3. Jan Přikryl - 25 let v tom (přehlídka architektonické tvorby)

10. 1.-5. 2. David Vávra & Rudolf Brančovský - Porcelán a obrazy




2004

Galerie Rubikon

1. 11.-27. 11. Jana Kubínová - Textilní tvorba

4. 10.-30. 10. Oldřich Schnabl - Digitální grafika

6. 9.-2. 10. Jiří Salajka - Monotypy

1. 6.-18. 6. Ateliér Pinocchio - Elce pelce - výstava dětských prací

17. 5.-31. 5. Výstava studentských prací Gymnázia Hejčín

4. 4.-30. 4. Luboš Mandát - Mutace

8. 3.-3. 4. Miroslav Malina - Struktury

9. 2.-6. 3. Ladislav Grossmann - Ať září voda tmavá...

12. 1.-6. 2. Josef Liesler - Grafika




2003

Galerie Rubikon

1. 12.2013- 9. 1. 2014 Pavel Vavrys - Hledání souvislostí

3. 11.-29. 11. Rea Šimlíková - Grafika & Dagmar Dudová - Obrazy

6. 10. -1. 11. Ludmila Vysloužilová - Malba na hedvábí

8. 9.-4. 10. Jan Stratil - Superrealita

2. 7.-19. 7. Jiří Bajer & Jan Bábek - Keltská mytologie

2. 6.-1. 7. Renata Greiner (Německo) - Obrazy

7. 5.-31. 5. Alena Laufrová - Grafika

9. 4.-5. 5. Václav Upír Krejčí - Fotografie z cest

10. 3.-8. 4. Zdeněk Přikryl - Rekapitulace: výstava k 75. narozeninám autora

10. 2.-8. 3. Jan Souček - Grafika




2002

Galerie Rubikon

7. 10.-9. 11. Jan Černý - Obrazy

16. 9.-5. 10. Markéta Králová - Grafika

15. 8.-7. 9. Výstava Sdružení A7 - Adamík, Coufal, Červinka, Hradilová, Suchánek, Šimoník, Typovský

13.5.-8. 6. Klára Adamová - Keramika & Dana Zelená - Koláže

11. 3.-6. 4. Naděžda Čančíková - Grafika

11. 2.-14. 3. Jiří Salajka - Monotypy

28. 1.-8. 2. Ateliér Pinocchio - výstava dětských prací

7. 1.-26. 1. Alena Ciková - Malba




2001

Galerie Rubikon

4. 12.2001-5. 1.2002 Petr Melan - Grafika & Vladimír Groš - Lokomotivy

5. 11.-30. 11. Miroslav Malina - Obrazy & Zdeněk Tománek - Plastika

8. 10.-2. 11. Josef Dudek - Grafika